ספרו לנו מה החלום שלכם - אנו נגשים אותו עבורכם


חוגגים יום הולדת: 

בפעילות צביעה או בסדנת חימר, באוירה יצירתית ומיוחדת. הצוות המקצועי שלנו יסייע וידריך כל אחד מהמשתתפים ליצור את יצירת האומנות הייחודית שלו, באוירת יום הולדת צבעונית ומשמחת. אנו נפתיע את בעל השמחה עם צלחת מצויירת במיוחד עבורו כמזכרת מהאירוע. בסיום הפעילות נערוך את השולחנות לכיבוד שתביאו ונותיר זמן לברכות ולעוגה, כמובן.

ולא פחות חשוב - הנקיון עלינו! לכם נותר להתרווח ולהנות מהחגיגה.

הכלים יישארו להמשך תהליך ויהיו מוכנים לאיסוף שלכם בתוך כשבועיים, כשהם ארוזים אישית ומתאימים לשימוש.

קרא עוד ←

 


ערוכים לארח עד 60 משתתפים: 

אנו מציעים פעילות יצירתית וחוייתית לאירועים משפחתיים כמו ימי הולדת לכל גיל או מסיבת רווקות, פעילות מושלמת לגיבוש צוות עובדים, פעילות פתיחת או סיום שנה. תוכלו לבחור בין צביעה על כלי הקרמיקה המוכנים שלנו או סדנת חימר

קרא עוד ←

 

 

 


פעילות חווייתית לגני ילדים ובתי ספר  

אנו מציעים פעילות יצירה חווייתית לגני ילדים ולבתי ספר, כחוויה מגבשת בתחילת שנה, פעילויות מיוחדות ומותאמות לנושאי החגים, מתנת יום הולדת או סיום שנה. צוות הסטודיו יגיע אליכם או יארח אתכם בסטודיו לפעילות יצירתית, צבעונית ומהנה.

"הטבעת חותם" - פעילות מיוחדת למסיימי כיתות ו'

צוות הסטודיו מגיע לבית הספר עם כל הציוד הנדרש לפעילות, ילדי כיתות ו' צובעים אריחים אשר ישתלבו לאחר מכן לתמונה משותפת על אחד מקירות בית הספר וישמשו מזכרת-עד צבעונית ומקורית משכבת כיתות ו'.

קרא עוד ←

 


אנו יוצאים מהסטודיו ומגיעים אליכם  

צוות הסטודיו יוצא ומגיע אליכם - לביתכם הפרטי, למקום העבודה, לאירוע או מסיבה. אנו נגיע עם כל הציוד הנדרש לפעילות ובסיומה ננקה ונאסוף את הכלים לסטודיו להמשך התהליך.  הכלים יהיו מוכנים בתוך כשבועיים לאיסוף שלכם, כשהם ארוזים אישית ומתאימים לשימוש.

קרא עוד ←