על סטודיו כיד הדמיון

הסטודיו פתוח בכל יום לפעילות יצירתית ומהנה למשפחות, יחידים וקבוצות. צוות כיד הדמיון שם לעצמו מטרה להפוך את שהותכם בסטודיו לחוויה. אנו מאמינים שהזמן אותו אתם מבלים במחיצת משפחה, חברים או עם עצמכם אינו נופל בחשיבותו מכלי הקרמיקה אותו אתם יוצרים. אנו מתחייבים להעניק לכם את השירות הטוב ביותר ולסייע בכל דרך אפשרית

איך זה עובד

שלב 1


בוחרים כלי קרמיקה 

בוחרים כלי ממבחר כלי הקרמיקה המוכנים שבסטודיו: כלי אוכל, יודאיקה, כלי הגשה, דמויות לילדים, קופות, קופסאות כלי נוי ועוד. מקבלים מאיתנו הדרכה והסבר על טכניקות צביעה שונות ואמצעי העיצוב העומדים לרשותכם בסטודיו. תוכלו לקבל השראה מספרים וחוברות שנמצאים במקום, ומשפע הדוגמאות על המדפים. 

שלב 2


מתכננים וצובעים

צובעים ומעטרים את הכלי בצבעי הקרמיקה הייעודיים שלנו, נעזרים באמצעי העיצוב כמו שבלונות, חותמות, מדבקות ועוד. מתנסים בטכניקות צביעה שונות ונעזרים במידת הצורך בצוות המקצועי העומד לרשותכם. בסיום הצביעה, משאירים את הכלי הצבוע בסטודיו. אנו נדאג שהצבע יתייבש, נטבול את הכלי שלכם בגלזורה ובהמשך נכניס אותו לתנור.

שלב 3


הכלי מוכן! תכינו עוד אחד? 

הכלי המוגמר יהיה מוכן בתוך כשבועיים לאיסוף שלכם, כשהוא מתאים לשימוש למזון, לשתיה, לחימום במיקרוגל או בתנור ולשטיפה במדיח הכלים. הוא יהיה צבעוני ומבריק, והעיקר - תוכלו להתגאות בכך שאתם עיצבתם וצבעתם אותו בעצמכם. כבר מדגדג לכם בקצות האצבעות להתחיל ולצבוע?